Karoserie vašeho vozu je nejvíce viditelná část celého vozidla. Ne nadarmo byste jí měli věnovat maximální péči, pokud vám tedy samozřejmě na vzhledu vašeho vozu záleží a nechcete se zařadit mezi většinu ostatních motoristů se zašedlým či poškrábaným lakem karoserie. Pokud vás odrazuje představa, že renovace laku karoserie je náročný a dlouhotrvající proces, v našem centrum vás přesvědčíme, že to není nic hrozného.

Lak vaší karoserie trpí neustále

Lak karoserie nejenže ztrácí vlivem povětrnostních podmínek svou prvotní blyštivost a začíná matnout, na jeho stavu se podepisují i odletující kamínky, štěrk a další tělesa, se kterými se můžete při svých cestách setkat. O vandalech nemluvě, a pokud jezdíte často do myčky, jistě jste si všimli, že některé kartáče mohou způsobit na laku karoserie miniaturní kruhové škrábance.

Leštění laku karoserie si můžete samozřejmě vzít i na svá bedra a pokusit se, za pomoci nejrůznějších "zaručených" přípravků, ji renovovat svépomocí. Přestože se takový postup zdá jednoduchý, výsledkem může být ještě větší problém, než byl. Stačí, aby na karoserii vašeho vozu bylo nepatrné smítko, které místo leštění udělá do laku karoserie další rýhy, nebo třeba použijete nesprávný prostředek.

Leštění laku karoserie nechte na profesionálech

V Car detailing centru Příbram si dokážeme se všemi těmito nepříjemnostmi hravě poradit. Co více, kroměškrábanců, odřenin či zmatněného laku dokážeme odstranit i skvrny, vzniklé působením nešetrných chemických látek nebo nadbytečné vrstvy, vzniklé špatným lakováním.

Po důkladné prohlídce vašeho vozu navrhneme vhodnou formu opravy a pustíme se do leštění karoserie. S leštěním laku karoserie máme dlouholeté zkušenosti a využíváme pouze těch nejmodernějších postupů - ovšem stále za lidové ceny